Napísali o akcii: "Rodičia pred tabuľou"

  Rozhodne si myslím, že by ste v nej mali pokračovať. Deti boli ú ž a s n é! Predčili všetky moje očakávania. Bolo fantastické vidieť ich, ako ich práca na vlastných novinách vcucla. Robili ako draci, tešili sa z toho, frčali, premýšľali, boli tvoriví. Páčilo sa mi, aj ako učitelia ako dozor spolupracovali - ako p. učiteľ Angyal si sadol s deťmi a robil, dokonca veľmi ochotne "dal interiew" do Novín. Vďaka za pozvanie, dôveru a sprevádzanie. Dávam 100 bodov.

  Mária Kohutiarová, rodič a prednášajúci

 

 Bola to zaujímavá skúsenosť. Napriek tomu, že mám v rodine mnoho pedagógov, včerajší deň mi dal iný pohľad na ich prácu. Klobúk dolu pred každým uteľom, je to mimoriadne ťažký chlebík.Napriek únave to bol príjemný zážitok, decká boli super a mali mnoho otázok naozaj k veci. Rád sa zúčastním ďaľšieho ročníka.

  Marek Jediný, rodič a prednášajúci

 

 Kľudne sa do podobnej akcie aj s kolegyňou kedykoľvek zapojíme. V každom prípade je to super akcia. Kolegovia v praci sa čudovali, mysleli si, že také niečo je možné iba v Amerike...

  Mariana Máčajová, rodič a prednášajúci

 

 Chcela by som v mene školy poďakovať aspoň touto cestou všetkým, ktorí sa podieľali na zabezpečení dňa rodičia pred tabuľou. Odozva od žiakov aj učiteľov bola len pozitívna, všetci si to mimoriadne pochvaľovali. Na budúci rok sa nájde možno viac odvážnych, aby sme mohli zapojiť aj iné ročníky. Mohla by to byť pekná tradícia.

  Andrea Janočková, riaditeľka SŠ

 

 

 

PRIPRAVUJEME


OZ Vincentínum dostupné aj na Facebook-u.

ZREALIZOVANÉ

Rekonštrukcia školskej kuchyne

 Rodičia pred tabuľou

Vincentínska olympiáda

Športový deň 2015

 

 

WEB aktualizovaný: 20/09/2015
 
 

OZNAM

Vážení rodičia,

členský príspevok je aj v tomto roku stanovený ako súčet základnej časti vo výške 50€ a variabilnej časti vo výške 5€ za každé dieťa navštevujúce školu. Pre rodiča s 1 žiakom teda zostáva členské nezmenené vo výške 55 €, pre rodiča napríklad s 3 žiakmi je vo výške 65 €. 

Pred realizáciu platby Vám bude doručený mail s prideleným variabilným symbolom. Ak ešte nie ste regitrovaný za člena OZ, prosím zaregistrujte sa prostredníctvom jednoduchého formulára.

Platby prosíme zrealizovať do 30.11.2017

Ďakujeme, OZ Vincentínum.

 


Informácie o vybraných aktivitách


na začiatok stránky